fbpx

Projektid

Henri Peipman trio

Muusikud: Henri Peipman, Taavo Remmel, Ahto Abner, Rebecca Kontus Eesti tuur, kus esitati kodu- ja välismaiste autorite poolt kirjutatud vaimulikku muusikat jazzilikus arranzeeringus. Salvestatud album INGLITE PISARAD.

Rebecca Kontus trio / duo

Olen esinenud koos väga paljude tuntud Eesti muusikutega. Sellise väikese koosseisuga on hea esitada rahulikumat ja intiimsemat jazzmuusikat (sh bossa)

Tallinna Gospelkoor

Tegutseb alates aastast 2001. Koori dirigent on Riina Tikenberg. Koori repertuaari kuuluvad algupärased traditsionaale ja spirituaale, kui ka uuemat gospelmuusikat. Salvestatud on kaks albumit Plenty Good Room ja We Can Make A Difference.

C-Jam

C-Jam on Tšellokvartett, kus mängivad Pärt Tarvas, Villu Vihermäe, Andreas Lend, Margus Uus. Kavasse on valitud kirev buklett teoseid maailma erinevate stiilide ja aja muusikast repertuaari kuulub teoseid erinevatelt kuulsatelt heliloojatelt.

R-Corp

G. Otsa koolis alguse saanud funkbänd, mille koosseisus on Rene Puura, Kaspar Kalluste, Tõnis Kivisild, Karl Kanter, Mairo Marjamaa, Aarne Ots, Inc V, Rebecca Kontus. R-Corp on esinenud Kaunas Jazz 2008, Jazzkaar 2006, Jazzkaar 2007, Saue Visioon 2006. Salvestatud lugu R-Corp in the House.

Rebecca & DJ

Improvisatsiooniline jämmimine, kus õhkkond on mõnus ja vaba. Inimesed tantsivad ja kõigil on hea olla. Olen teinud koostööd järgmistega dj-dega: Sten Gunn, MK, Critical, Kert Klaus, Ricardo da Funk, Affect, Widensky, Emerson, Tom Liljenthal, Tarrvi Laaman, Rhythm Doctor, Extatic, Quest, Marc F, Artur F, Andi Raig, Erkin Antov jpt.

Ska Faktor

Ska Faktor on üks väheseid Eesti bände, mis viljeleb ska muusikat. Bänd koosneb 6 noormehest: Taavi Otsus, Juss Kaarepere, Dmitri Gornakov, Elvis Jakobson, Märt Ääremaa, Peep Geraštšenko. Esialgu esitati covereid tuntud ska ja diskolugudest, kuid mida aeg edasi, seda rohkem on valminud ka originaalloomingut.

Suntribe

Suntribe – tüdrukuteansambel, mis moodustati Sky Plus Eurolaulja konkursi finalistidest Laurast, Rebeccast ja Mari-Leenist, kellele lisandus Mr.Happymani laulja Jaanika ning hiljem veel ka Daana. Tänu Eesti Eurolaulu finaali võidule esindasid tüdrukud Eestit 19. mail Kiievis Eurovision 2005 lauluvõistlusel Sven Lõhmuse lauluga Lets Get Loud.

Share:
© Rebecca Studio 2020